Urządzenia fiskalne

KAMEX

Wraz zakupem Urządzenia Fiskalnego zapewniamy:

Tani serwis urządzeń fiskalnych

 

 

Rejestracje urządzeń fiskalnych w Urzędzie Skarbowym

Gratisowe szkolenia w obsłudze urządzenia fiskalnego

Fiskalizacje w cenie zakupu

Kasy fiskalne

W naszej ofercie posiadamy zarówno proste i małe kasy fiskalne dla niewielkich punktów handlowo-usługowych oraz nowoczesne kasy fiskalne dla większych przedsiębiorstw, placówek medycznych oraz sieci sklepów.

Elzab K10

Elzab K10

Pierwsza na rynku kasa fiskalna z dotykowym panelem z kopią elektroniczną. Przeznaczona do pracy mobilnej. Kasa K10 jest dostępna w czterech różnych wersjach kolorystycznych!

Novitus NANO E

Novitus NANO E

Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Najważniejszą zaletą tej kasy jest bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe.

iPOS duet EJ

iPOS duet EJ

Kasoterminal dzięki któremu spełnisz wymóg rejestracji sprzedaży na urządzeniu fiskalnym a także terminal płatniczy, który pozwoli Ci akceptować płatności bezgotówkowe bez konieczności dzierżawy sprzętu i podpisywania długoterminowej umowy.

Novitus NEXT

Novitus NEXT

System fiskalny następnej generacji. Pierwsza kasa fiskalna oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie.

Novitus SENTO E

Novitus SENTO E

Kasa dedykowana małym i średnim punktom handlowo - usługowym. Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych.

Elzab JOTA E

Elzab JOTA E

To kasa jednostanowiskowa, z elektroniczną kopią paragonów, dedykowana dla małych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, stoisk warzywnych i usług.

Posnet ERGO

Posnet ERGO

Kasa może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Z kasą współpracują wszystkie niezbędne urządzenia, których możesz potrzebować w sklepie czy poza nim. Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę.

Aclas KOS E

Aclas KOS E

Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, zabezpieczenie szczeliny wyjścia papieru oraz odpinany pasek na szyję szczególnie predestynują tą kasę do sprzedaży mobilnej, na stoiska targowe oraz na parkingi.

Aclas KOBRA

Aclas KOBRA

Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, czytelne wyświetlacze widoczne zarówno przy słabym oświetleniu, jak i w ostrym słońcu to główne zalety tej kasy. 

Novitus MAŁA PLUS E

Novitus MAŁA PLUS E

Dedykowana dla małych punktów sprzedaży. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na często ograniczonej powierzchni stanowiska sprzedaży.

Posnet MOBILE HS EJ

Posnet MOBILE HS EJ

To najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

Elzab DELTA MAX E

Elzab DELTA MAX E

Kasa ta posiada liczne rozwiązania usprawniające pracę na kasie oraz zaawansowaną współpracę z wagami i wago-skanerami oraz terminalami kart płatniczych

Novitus SOLEO LAN E

Novitus SOLEO LAN E

Kasa systemowa która posiada zaawansowaną technologię, najnowszy procesor i ogromną pamięć. Wydajność pracy gwarantowana.

Posnet REVO

Posnet REVO

Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy.

Posnet BINGO HS EJ

Posnet BINGO HS EJ

To wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży.

Elzab MINI E

Elzab MINI E

To mała i prosta w obsłudze kasa z kopią elektroniczną paragonów na karcie pamięci microSD.
Idealna dla małych placówek handlowych i usługowych.

Drukarki fiskalne

Prowadzimy sprzedaż i kompleksowy serwis drukarek fiskalnych na terenie województwa Świętokrzyskiego. Nasze drukarki fiskalne sprawdzają się w miejscach, które wymagają solidnego mechanizmu drukującego oraz dużej prędkości drukowania i obcinania paragonów, a także wydruków niefiskalnych np. faktur VAT.

Novitus BONO E

Novitus BONO E

Nowoczesna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu dedykowana do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego.

Elzab MERA+ TE FV

Elzab MERA+ TE FV

Wysokiej klasy szybka i wytrzymała drukarka fiskalna o pojemności bazy towarowej 500 000 PLU, z  automatycznym obcinaczem papieru w standardzie. Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu.
Podłączana do komputera za pośrednictwem USB, LAN lub RS232.

Elzab D10

Elzab D10

Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Dzięki wydajnemu akumulatorowi i możliwości komunikacji za pośrednictwem WiFi nieoceniona jako element mobilnego stanowiska sprzedaży.

Novitus DEON E

Novitus DEON E

To pierwsza w Polsce przenośna drukarka fiskalna. Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.

Posnet TRIO

Posnet TRIO

Trio to pierwsza drukarka fiskalna z możliwością zamontowania uchwytu (7' lub 10') na tablet lub smartfon. Uchwyt ma możliwość obrotu z jednej strony urządzenia na drugą. Drukarkę można wzbogacić o trzy moduły rozszerzenia, co pozwala na stworzenie nowoczesnego, kompaktowego systemu POS.

Novitus HD E

Novitus HD E

Pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Wyświetlacz ten wyświetla menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane klipy graficzne - np. filmy reklamowe.

Posnet TEMO HS EJ

Posnet TEMO HS EJ

Najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z drukarki doskonałe urządzenie do pracy mobilnej.

Posnet THERMAL XL

Posnet THERMAL XL

Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych!

Novitus BONO E APTEKA

Novitus BONO E APTEKA

Przeznaczona do pracy w aptekach i punktach sprzedaży, gdzie konieczne jest rozliczanie sprzedaży refundowanej. Parametry drukarki oraz zastosowane nowoczesne, a zarazem sprawdzone rozwiązania, zapewniające wysoką niezawodność.

Novitus HD E APTEKA

Novitus HD E APTEKA

Drukarka Novitus HD E Apteka może pracować wszędzie tam, gdzie konieczne jest rozliczanie sprzedaży refundowanej. Spełnia wszystkie wymagania stawiane urządzeniom pracującym w aptekach, realizuje funkcje naliczania opłat, realizacji recept, drukowania wycen i receptury leku itd.

Elzab MERA+ FE FV

Elzab MERA+ FE FV

Dedykowana do pracy w aptekach, gabinetach i przychodniach lekarskich. Może drukować wyceny leków i recept oraz paragony fiskalne uwzględniające refundację leków. Podłączana do komputera za pośrednictwem USB, LAN lub RS232.

Posnet TERMINAL FISKALNY THERMAL HD

Posnet TERMINAL FISKALNY THERMAL HD

Terminal kasowy łączący w sobie drukarkę fiskalną  oraz komputer PC oparty na podzespołach Intel - zamknięte w jednym urządzeniu. Użytkownik zyskuje dodatkową przestrzeń na ekspozycję towarów, może korzystać z różnych typów i rozmiarów monitorów kasjerskich i ma możliwość instalacji dowolnego oprogramowania.

Innova PROFIT EJ

Najnowszy model znanej i cenionej drukarki fiskalnej przeznaczonej do pracy w małych sklepach oraz punktach gastronomicznych. Posiada elektroniczną kopię zapasową.

Innova DF-1 FV

Ta drukarka zrewolucjonizowała rynek urządzeń fiskalnych w Polsce. Ma bardzo wiele możliwości. Może drukować faktury VAT a także formatki LOTTO. Może również drukować nip nabywcy oraz logo sprzedawcy.

Novitus DELIO PRIME E

Jej szczególne cechy docenią duże placówki, o szerokim asortymencie i bardzo wysokim obciążeniu punktu kasjerskiego. Wyjątkowe, nowoczesne wzornictwo drukarki przekona tych, którzy przywiązują dużą uwagę do wystroju wnętrza sklepu/punktu obsługi.

Kamex
ul. Warszawska 46
26-110 Skarżysko-Kamienna

pon. - pt.
09:00 -17:00
sob.
po wcześniejszym kontakcie telefonicznym